
Колодки гальмівні (передні) Suzuki SX4/ Vitara 1.4 T/1.6 14-
1 396 ₴
- В наявності
- Код: 0 986 494 936
+380 (99) 050-14-90
- +380 (98) 911-88-77Будемо раді відповісти на питання
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Колодки гальмівні (передні) Suzuki SX4/ Vitara 1.4 T/1.6 14-
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | 0 986 494 742, 0 986 494 746, 05P1967, 10120, 116275, 13 0460 5656 2, 158902, 182175, 2158902, 2158902, 2597901, 2597916814, 302711, 410606A00H, 55200D66Y0, 55200D66Y00C000, 55810 61M00, 55810 61M00 000, 55810 61M01 000, 55810 61M02 000, 55810 61M50 000 |
| Стан | Новий |
| Вид колодок | З низьким вмістом стали |
| Товщина | 16 мм |
| Ширина | 142 мм |
| Висота | 55.1 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота [мм] | 55,2 |
| Знак відповідності нормам | ECE-R90 |
| Номер WVA | 25979 |
| Товщина (мм) | 16 |
| Ширина [мм] | 141,9 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 396 ₴




