
Колодки гальмівні (передні) Nissan NP300 Navara/Pathfinder III 05-
1 426 ₴
- В наявності
- Код: 0 986 494 151
+380 (99) 050-14-90
- +380 (98) 911-88-77Будемо раді відповісти на питання
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Колодки гальмівні (передні) Nissan NP300 Navara/Pathfinder III 05-
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | 0 986 50A 207, 0 986 AB1 921, 0 986 AB2 372, 0 986 AB4 422, 0 986 TB3 054, 05P1495, 116201, 13 0460 5783 2, 1501222264, 170304, 182003, 182003200, 2116201, 2116212, 2422701, 2422704, 301140, 41060 EA025, 41060 EB326, 41060 ZP025, 55210 50Z00 000 |
| Стан | Новий |
| Товщина | 17 мм |
| Ширина | 164 мм |
| Висота | 57 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота [мм] | 53,8 |
| Знак відповідності нормам | ECE-R90 |
| Номер WVA | 24227 |
| Обмеження виробника | SUMITOMO System |
| Товщина (мм) | 15,9 |
| Ширина [мм] | 163,9 |
| № артикула рекомендованого приладдя | 1 987 474 708 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 426 ₴








