
Колодки гальмівні (задні) Opel Insignia B 17-/Chevrolet Malibu 12-
1 485 ₴
- В наявності
- Код: 182326
+380 (99) 050-14-90
- +380 (98) 911-88-77Будемо раді відповісти на питання
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Колодки гальмівні (задні) Opel Insignia B 17-/Chevrolet Malibu 12-
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Icer |
| Країна виробник | Іспанія |
| Код запчастини | 025 221 2917, 025 221 2917/PD, 05P2276, 1051373, 116249, 1170885, 1180.0, 1180.0, 12-1766, 13 517 515, 13 517 515, 13 527 902, 13.0460-2615.2, 13046026152N-SET-MS, 1359 5651, 1501223662, 1681281780, 182326, 20300, 22-1180-0, 22129.170.2, 223654, 223662 |
| Стан | Новий |
| Ширина | 106.5 мм |
| Висота | 46.5 мм |
| Товщина | 16.7 мм |
| Датчик зносу колодок | З індикацією |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виконання осі | Rear |
| Висота [мм] | 46,5 |
| Гальмівна система | LUCAS-TRW |
| Знак відповідності нормам | E9 90R-02A0111/5379 |
| Технічний інформаційний номер | 182326 |
| Товщина (мм) | 16,7 |
| Ширина [мм] | 106,5 |
| Якість | 300 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 485 ₴



