
Колодки гальмівні (задні) BMW 1 (E81/E82/E87)/3 (E90/E91/E92/E93) 04-13
1 441 ₴
- В наявності
- Код: 0 986 494 269
+380 (99) 050-14-90
- +380 (98) 911-88-77Будемо раді відповісти на питання
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Колодки гальмівні (задні) BMW 1 (E81/E82/E87)/3 (E90/E91/E92/E93) 04-13
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | 0 986 424 820, 0 986 495 477, 0 986 TB2 890, 05P1249, 113200, 13 0460 2713 2, 13 0470 2713 2, 1501221530, 16560, 181664, 181664700, 182008, 2113200, 2362303, 2362317415, 2362381, 2547801, 302051, 302767, 34 12 1 288 889, 34 12 1 288 890, 34 21 2 288 889 |
| Стан | Новий |
| Вид колодок | З низьким вмістом стали |
| Товщина | 17.2 мм |
| Ширина | 95.5 мм |
| Висота внутрішньої накладки | 44.6 мм |
| Висота зовнішньої накладки | 51 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота 1 [мм] | 44,9 |
| Висота 2 [мм] | 51 |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | з посібником з монтажу |
| Знак відповідності нормам | ECE-R90 |
| Номер WVA | 23623 |
| Товщина (мм) | 16,9 |
| Ширина [мм] | 95,4 |
| № артикула рекомендованого приладдя | 1 987 473 515 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 441 ₴





