
Колодки гальмівні (передні) Ford Focus 18-/Kuga 19-/Puma 20-/Linkoln Corsair 19-
1 492 ₴
- В наявності
- Код: 182321-204
+380 (99) 050-14-90
- +380 (98) 911-88-77Будемо раді відповісти на питання
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Колодки гальмівні (передні) Ford Focus 18-/Kuga 19-/Puma 20-/Linkoln Corsair 19-
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Icer |
| Країна виробник | Іспанія |
| Код запчастини | 0 986 424 885, 025 205 5617, 025 205 5617/PD, 05P2310, 1205.1, 1205.1, 172179, 182321-204, 2 382 272, 2 454 601, 2 580 321, 2055601, 22-1205-1, 305 501, 33 10 7334, 35312, 50-00-0354, 500354, 5SP2310, 6095, 6095HPS, 8110 16044, 822-1205-1 |
| Стан | Новий |
| Ширина | 155.1 мм |
| Висота | 64.4 мм |
| Висота зовнішньої накладки | 64.5 мм |
| Товщина | 16.8 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виконання осі | Front |
| Висота 2 [мм] | 64,5 |
| Висота [мм] | 64,4 |
| Гальмівна система | ATE |
| Знак відповідності нормам | E9 90R-02A0111/5485 |
| Технічний інформаційний номер | 182321-204 |
| Товщина (мм) | 16,8 |
| Ширина [мм] | 155,1 |
| Якість | 300 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 492 ₴



