
Колодки гальмівні (задні) Honda CR-V 16-
1 504 ₴
- В наявності
- Код: 182323
+380 (99) 050-14-90
- +380 (98) 911-88-77Будемо раді відповісти на питання
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Колодки гальмівні (задні) Honda CR-V 16-
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Icer |
| Країна виробник | Іспанія |
| Код запчастини | 0 986 460 138, 025 228 5216, 025 228 5216/PD, 05P2201, 1154.0, 1154.0, 12-1772, 13.0460-5506.2, 13.0460-5530.2, 182323, 21730.02, 21730.02, 22-1154-0, 222654, 22633, 22634, 22635, 22646, 22852, 22852 157 1 5, 22852.160.2, 2285201, 22853, 22854, 27HO038 |
| Стан | Новий |
| Ширина | 119 мм |
| Висота | 49 мм |
| Товщина | 15.9 мм |
| Датчик зносу колодок | З індикацією |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виконання осі | Rear |
| Висота [мм] | 49 |
| Гальмівна система | Nissin |
| Знак відповідності нормам | E9 90R-02A0111/5387 |
| Технічний інформаційний номер | 182323 |
| Товщина (мм) | 15,9 |
| Ширина [мм] | 119 |
| Якість | 300 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 504 ₴




