
Колодки гальмівні (передні) Audi Q5 16-
1 533 ₴
- В наявності
- Код: 182385
+380 (99) 050-14-90
- +380 (98) 911-88-77Будемо раді відповісти на питання
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Колодки гальмівні (передні) Audi Q5 16-
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Icer |
| Країна виробник | Іспанія |
| Код запчастини | 0 986 424 965, 05P2146, 07.35.325, 1170.1, 1170.1, 1170969, 1170969, 12-1750, 13.0460-4700.2, 13.0470-4700.2, 13046047002N-SET-MS, 176872, 182385, 1839 10, 1839.10, 21839.10, 21839.10, 22-1170-1, 2247162, 26167, 26168, 26196, 26196 161 0 5, 26196.160.1 |
| Стан | Новий |
| Ширина | 135.6 мм |
| Висота | 81 мм |
| Товщина | 16.1 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виконання осі | Front |
| Висота [мм] | 81 |
| Гальмівна система | Brembo |
| Знак відповідності нормам | E9 90R-02A0111/5256 |
| Технічний інформаційний номер | 182385 |
| Товщина (мм) | 16,1 |
| Ширина [мм] | 135,6 |
| Якість | 300 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 533 ₴




